O Co Poprosisz W Swoim Życiu?

W dzisiejszym, krótkim artykule (ale dodatkowo z udostępnionym świetnym filmem ;) ) chciałbym nawiązać do poprzedniego i częściowo powtórzyć, to co już w nim przekazałem. Ponieważ moim zdaniem, to najważniejszy temat w zarządzaniu czasem – cele życiowe.

Wiele osób nie jest w stanie sobie wyobrazić, że mogą osiągnąć znacznie więcej ponad to co mają, a tak naprawdę podstawą jest jedynie wyznaczenie celu, a później konsekwentne dążenie do jego osiągnięcia. Nie ma tu żadnych ukrytych prawd, żadnej magii, ani haczyków. ;)

  • Czy żeby biegle władać kilkoma językami trzeba być nadczłowiekiem?

  • Czy żeby świetnie tańczyć/śpiewać/grać na jakimś instrumencie trzeba się urodzić z „supertalentem”?
  • Czy żeby osiągnąć sukces w pracy musisz mieć tajne informacje od kosmitów?
  • Czy … ;)

Odpowiedź -> oczywiście, że NIE.

Ostatnio zetknąłem się ze świetnym stwierdzeniem – cele, to marzenia z terminem realizacji.

Dlatego polecam Ci odnaleźć najwłaściwszą odpowiedź na jedno z najważniejszych pytań – Czego oczekuję od swojego życia? Co chcę przeżywać, a później wspominać? O co dokładnie proszę?

Pomyśl o tym, zobacz film z Anthonym Robbinsem, ponieważ w następnym artykule bierzemy się za konkretną technikę. Jeśli chcesz wiedzieć jaką – zapraszam za tydzień na bloga ;)

Pozdrawiam i do przeczytania w kolejnym artykule,
Kajetan Młynarczyk
ZarzadzajCzasem.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>