Skip to content

Mądrze Zainwestowany Czas To Twoje Marzenia

5 lat ago

357 words

Zeszłego piątku zostałem poproszony o rozmowę z osobą, która właśnie zapisała się do network marketingu. Wiem, że jest on jedną z najlepszych, przedsiębiorczych metod dla zwykłego człowieka aby osiągnąć prawdziwy sukces finansowy.

Moja cała rozmowa – sesja coachingowa z tą osobą bazowała na prostym szablonie pracy według planu oraz długoterminowym zaangażowaniu bez zastanawiania się nad porzuceniem przed osiągnięciem ostatecznego wyniku.

Jaki jest pierwszy punkt na który powinieneś położyć nacisk u kogoś, kto decyduje się zostać członkiem Twojej drużyny i partnerem biznesowym?

Zdecydowanie powiedziałbym, że to jest usunięcie następujących słów ze swojego słownika: NIE MAM CZASU.

Każdy ma czas 24 godziny na dobę! Przez najbliższe 7 dni, postaraj się szczegółowo notować gdzie inwestujesz swój czas.

Czas jest uniwersalnym środkiem płatniczym, którym Bóg obdarzył każdego z nas. Jednak to ci, którzy mądrze inwestują czas, osiągają sukces. Każdy zwycięzca w życiu mógłby łatwo stwierdzić „Wiesz że to brzmi świetnie, ale nie mam czasu na zrobienie czegokolwiek”.

Musisz spojrzeć głęboko w swoją duszę i zdać sobie sprawę, że czas jest niewiarygodnym darem i musisz miłować ten dar inwestując go bardzo efektywnie.

Ogólna postawa wielu ludzi w ostatnim czasie jest taka, że wszystko dla nich jest zbyt trudne ale łatwiejsze dla wszystkich innych. Jest bardzo cienka linia pomiędzy wygrywaniem i przegrywaniem, a wszystko zaczyna się od przestawienia swojego umysłu na właściwy kanał. Kanał „W”, jak „wygrywanie” – bez znaczenia co wszyscy inni mówią lub myślą. Wiem, ze możesz spełnić wszystkie swoje marzenia w życiu jeżeli po prostu wymażesz ze swojego słownika “Nie mam czasu”.

Poświeć teraz minutę i spojrzyj gdzie posiałeś swój czas. To gdzie podziałeś Twój czas ostatecznie określi twój plon w przyszłości. Inwestuj (siej) go mądrze i osiągaj (zbieraj) swoje Marzenia! Bądź świadomy mówiąc lub słysząc – “Nie mam czasu”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *