O nas

Obecnie bloga prowadzi dwóch autorów: Marcin Kijak i Kajetan Młynarczyk

Marcin Kijak

Marcin Kijak

Marcin Kijak

Marcin Kijak jest przedsiębiorcą, zawodowym trenerem rozwoju osobistego, autorem 16 książek i prawie 1000 artykułów. Prowadzi ponad 30 stron internetowych i blogów, związanych z jego pasjami. Jest też bliskim współpracownikiem Briana Tracy, pomagając w rozwijaniu firmy w Polsce: Brian Tracy International.

Od początku układał swoją karierę tak, jak robili to jego najwięksi mentorzy. Zatrudniał się w firmach, w których uczył się podstawowych umiejętności dla każdego biznesu: zarządzania, sprzedaży, marketingu i nawiązywania relacji z ludźmi.

Oprócz zdobywania doświadczenia i praktycznej wiedzy, nieustannie się szkolił. Uczył się od takich ekspertów, jak: Jay Abraham, dr Richard Bandler, Aleksander Buczny, Tony Robbins, Mateusz Grzesiak, John La Valle, Jaime T. Licauco, Wanda Loskot, Piotr Majewski, Eben Pagan, Andrzej Setman,  Brian Tracy i in.

Obecnie nie pracuje już na etacie. Rozwija swoje biznesy, pomaga ludziom i wspiera jedną największych firm szkoleniowych na świecie – Brian Tracy International, w której odpowiedzialny jest za dział marketingu internetowego.

Na każdym z etapów swojego rozwoju, zdobywał i nadal zdobywa umiejętność efektywnej organizacji i zarządzania sobą w czasie.

 

Kajetan Młynarczyk

Trener specjalizujący się w motywacji i zarządzaniu czasem. Rozwija się także w kierunku komunikacji niewerbalnej, wyznaczaniu i osiąganiu celów oraz NLP. Jest autorem wielu artykułów oraz szkoleń. Niedawno rozpoczął prowadzenie bloga „Motywator„, a w planach posiada otwarcie kolejnych – o czym będzie można znaleźć informacje już wkrótce.

Ma duże doświadczenie w pracy na różnych stanowiskach mimo, że nadal jest studentem 2 kierunków – andragogiki oraz grafiki. Dzięki temu jest specjalistą w budowaniu relacji z innymi ludźmi i posiada bogatą wiedzę praktyczną z zakresu zarządzania i marketingu.

Wciąż się szkoli i rozwija poszukując nowych rozwiązań do swoich własnych szkoleń, przede wszystkim z zakresu zarządzania sobą w czasie.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>